Comarch erp optima youtube

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić uwagę na plan ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to niezwykłe narzędzie dla maluchów i średnich firm ułatwiające zarządzanie kluczowymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr zaś płac, jest również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten że się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współpracy z ustawą o rachunkowości. Dotyczy więc z faktu że jest on na bieżąco aktualizowany z podstawowymi przepisami. Oprócz tego jasne są w nim swoistego sposobie narzędzia do informowania i analiz i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można dostać nie tylko dostęp do jego podstawowych oraz zaawansowanych funkcji, a zarówno do pomocy technicznej, która zapewnia rozwiązywanie tych problemów oraz wdrażanie rozwiązań dopasowanych do danej dziedziny a instytucji. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima prawdopodobnie nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów i wszelkiej firmy, a i przydać się w niscy rozwiązanie do zwiększenia jej zysków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online lub same z 60-dniowego dema offline. Jest owo bardzo ważne, ponieważ dzięki temu silna podać decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w określonej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma spośród niego teraz ponad 60000 firm z wielu branż, co jest informacją wysokiej jakości oprogramowania. Jak wychodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób mających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.