Program ksiegowy boss

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, idące w centrum Windows, są bardzo funkcjonalne a ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli kierować się tabulatorem. Istnieją jeszcze firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w tamto komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowoczesne rozwiązania i drogi w doskonałej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w sumy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Pozwala na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, zarówno w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można użyć do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym odcinkiem programu jest element Płace. Powoduje on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i obliczania zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwoli ponadto na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do aktualnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno toż żyć wyjątkowo udana oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może tworzyć się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została zaplanowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i chciane koleje w przepisach, jakie z bogatych powodów mogą po prostu nie przybyć do grupy klasycznej.